GalerieObrazy.cz

Přihlášení k odběru novinekCZENSK
ZOBRAZIT MENU
DílaVýstavyPrezentaceBlogO násRegistracePřihlášeníKontakt
Tento web je k prodeji. Web galerieobrazy.cz hledá nového provozovatele.
V případě zájmu nás kontaktujte podpora@galerieobrazy.cz
Zavřít
Jste tu poprvé ?

Podmínky užití

Právo používat web a jeho obsah

Návštěvou portálu GaleriObrazy.cz nebo registrací souhlasíte s následujícími body:

Tento portál je určen pouze pro vaše osobní a obchodní použití. Nesmíte distribuovat, vyměňovat, upravovat, prodávat ani přenášet žádnou informaci kopírovanou z tohoto webu, včetně, ale bez omezení, libovolného textu, obrázků, zvuků nebo videa za jakýmkoli obchodním, komerčním nebo veřejným účelem. Pokud dodržujete tyto podmínky použití, portál GalerieObrazy.cz vám uděluje nevýhradní, nepřenositelné a omezené právo ke vstupu, zobrazení a použití tohoto webu. Souhlasíte, že nepřerušíte, ani se nepokusíte přerušit provoz tohoto webu jakýmkoli způsobem. Zároveň registrací a používáním portálu GalerieObrazy.cz souhlasíte s tím, že některé Vámi vložené položky můžeme prezentovat na sociálních sítích (např. Facebook, Google+, Instagram).

Dostupnost služeb

Služby zobrazené na webu nemusí být k dispozici pro zobrazení ve vaší zemi nebo lokalitě. Odkazy na tyto služby uvedené na webu neznamenají ani nezaručují, že tyto služby budou ve vaší konkrétní lokalitě kdykoli k dispozici. Dostupnost konkrétních služeb lze zjistit přes kontaktní formulář: http://galerieobrazy.cz/cz/kontakt/

Právo portálu GalerieObrazy.cz změnit tyto podmínky použití a obsah webu

Portál GalerieObrazy.cz může kdykoli a bez předchozího upozornění měnit podmínky použití a přidat nebo odebrat kteroukoli jejich část. Jakékoli změny v těchto podmínkách použití nebo v jakýchkoli podmínkách uvedených na tomto webu vstupují do platnosti okamžikem jejich uvedení. Pokračováním v používání tohoto webu po uvedení změn dáváte najevo váš souhlas s těmito změnami. Portál GalerieObrazy.cz může kdykoli bez oznámení a bez odpovědnosti dočasně nebo trvale přidat, změnit, zrušit, odstranit nebo pozastavit jakýkoli další obsah uvedený na tomto webu, včetně vlastností a specifikací služeb popsaných nebo zobrazených na webu.

Zřeknutí se záruk a škod; Omezení odpovědnosti

Používáte tento web na své vlastní riziko. Tento web (včetně veškerého obsahu a funkcí dostupných nebo přístupných na tomto webu) je poskytován „tak, jak je“. V nejvyšším rozsahu povoleném zákonem, s ohledem na obsah tohoto webu, portál GalerieObrazy.cz nečiní žádná vyjádření ani záruky jakéhokoli druhu pro přesnost, obchodovatelnost, vhodnost pro konkrétní účel nebo neporušení smlouvy pro jakýkoliv obsah publikovaný nebo dostupný prostřednictvím tohoto webu; že server, který tento web zpřístupňuje, je bez virů a jiných součástí, které mohou nakazit nebo poškodit vaše počítačové zařízení nebo jiný majetek, pokud přistupujete, procházíte nebo stahujete či jinak používáte tento web.

Za žádných okolností, včetně, ale bez omezení, nedbalosti portálu GalerieObrazy.cz, nebude portál GalerieObrazy.cz odpovědný za jakékoli následné, přímé, náhodné, nepřímé, trestní nebo zvláštní škody související s (a) použitím, (b) neschopností použít nebo (c) chybami nebo opomenutím v obsahu a funkcích tohoto webu, i když byl portál GalerieObrazy.cz nebo jeho oprávněný zástupce upozorněn na možnost takových škod.

V žádném případě nefunguje portál GalerieObrazy.cz jako eshop a tedy v žádném případě se nemohou vztahovat obchodní podmínky.

 

Další důležité informace

Pokud přidáváte dílo jako fotografií, je podmínkou aby byla fotografie vytisknuta jako originál a fotografie v digitální podobě nebyla dále šířena. Tímto požadavkem chceme vyzdvihnout originalitu každého autorského díla.

Podmínky užití | Cookies zásady | O nás | Informace | Facebook | Kontaktujte nás
Média | Bannery | © 2014 - 2024 všechna práva vyhrazena
Webové stránky jsou kompletně pod správou IT Partner

TOPlist