GalerieObrazy.cz

Přihlášení k odběru novinekCZENSK
ZOBRAZIT MENU
DílaVýstavyPrezentaceBlogO násRegistracePřihlášeníKontakt
Zavřít
Jste tu poprvé ?

PEL MEL XVIII.

Informace
Zahájení: 17.05.2018 - 18:00
Ukončení: 31.08.2018 - 24:00
Ulice: Kamzíková 558/8
Obec / město: Praha 1 Nové Město
PSČ: 10000
Vyhledat na Mapy.cz
Vyhledat na Google Maps
Popisek
PEL MEL XVIII. V CAFÉ KAMZÍK
Kamzíková 558/8 Praha 1 Staré Město
OD 17.KVĚTNA DO 31.SRPNA
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Popis události

PEL MEL XVIII.dravím a přeji krásný den,
kdyby jste brouzdali Prahou, můžete se zastavit na společné výstavě PEL MEL XVII., která má tradici už za dob vedení MUNGA. Od každého autora tam visí jedno dílo a to i moje.

Výstava potrvá od 17.května (vernisáž od 18hod.) - 31.srpna 2018, Kamzíková 558/8 Praha 1 Staré Město (Pod Stavovským divadlem)

Další ročník společné výstavy fotografů, grafiků, umělců a výtvarníků v galerii Café Kamzík . Navazujeme na tradici výstav, které v Kamzíku začal pořádat člověk, bez kterého by sme tu nebyli - Josef "Mungo" Munzar. Letos je to 15 let, kdy nás Mungo fyzicky opustil, duchem je stále s námi a shlíží na nás z plakátu Jardy Pejčocha. Při zahájení vernisáže zapálíme svíci a vzpomeneme na Munga. Účast přislíbili Kristian Kodet, Vladimír Gdovin, Jaroslav Pejčoch, František Kollman, La Familia Gabi, Aleš Duša, Eliška Zradičková , Barbora Faiglová , Jaroslav Faigl, Yanna Volitelné Přímení, Jolana Kovaříková,....) Vernisáž zahájí Vladimír Poštulka.
Kdo bude mít hlad , může ho zahnat výbornou naloženou krkovicí z grillu a zapít některým z našich čepovaných piv.

Náš příběh – (galerie)Café Kamzík
Na jaře v roce 1994 zde otevřel Pepa Munzar, řečený Mungo, nový bar – Galerie Kamzík. Toto místo si neobyčejně rychle získalo značnou proslulost. Mungo byl totiž obdařen velice vzácným darem, dokázal mezi sebou provázat lidi, kteří by se v normálním světě míjeli. Rušno bylo na vernisážích autorských výstav, posedávalo a popíjelo se jak v pasáži, tak i v uličce před vchodem. A hrála muzika. Mnozí hosté v družné zábavě setrvali až do rozbřesku. Od té doby se mnoho změnilo. I Mungo obhlíží svůj milovaný lokál již jen z obrazu na zdi. Duch Galerie – Mona Lisa s kamzičími rohy – je však nesmrtelný.

www.cafekamzik.cz/

www.facebook.com/cafekamzik/

Podmínky užití | O nás | Informace | Facebook | Kontaktujte nás
Média | Bannery | © 2014 - 2019 všechna práva vyhrazena
Webové stránky jsou kompletně pod správou IT Partner